به نام خدا
اینک به لطف ایزد منان پس از سالی تلاش و همراهی خانواده بزرگ طرح نوین ، موفقیتی عظیم حاصل شد . خدا را شاکریم و به تمام دانشجویان پذیرفته شده و خانواده محترمشان این موفقیت را تبریک و تهنیت عرض نموده و از خداوند متعال عزت و سربلندی ایشان را مسالت می نماییم .
مدیریت ، اساتید و همکاران
موسسه طرح نوین اندیشه
در صورتیکه نام شما درمیان فهرست اعلام شده ذیل نمی باشد لطفا مراتب را از طریق شماره تلفن ۸-۸۸۹۸۶۲۷۷_۰۲۱ و یا ایمیل پشتیبانی info.tnovin@gmail.com اعلام فرمایید .
فهرست پذیرفته شدگان موسسه در آزمون وکالت ۱۳۹۵(این فهرست در حال تکمیل است )
فهرست رتبه های برتر در حال تکمیل است
حامد کشاورز
رتبه ۱
فارس
سهمیه آزاد
مینا مفیدی
رتبه ۱
آذربایجان شرقی
سهمیه آزاد
نسرین احمدی
رتبه ۱
چهار محال و بختیاری
سهمیه آزاد
علی صادقی
رتبه ۱
کرمانشاه
سهمیه آزاد
اکبر امینی زاده
رتبه ۱
بوشهر
سهمیه آزاد
امین گل محمدی
رتبه ۱
گلستان
سهمیه آزاد
حسین داودی
رتبه ۱
قزوین
سهمیه آزاد
بهرنگ شیرپور
رتبه ۱
اردبیل
سهمیه آزاد
ابولحسن اسدی
رتبه ۱
زنجان
سهمیه آزاد
حسین قاسم عباسی
رتبه ۱
البرز
ایثارگران
قیس فرهانی
رتبه ۲
خوزستان
سهمیه آزاد
علی محمدی
رتبه ۲
آذربایجان شرقی
سهمیه آزاد
سعید صادقی
رتبه ۲
گلستان
سهمیه آزاد
مهرداد فیضی
رتبه ۲
اردبیل
سهمیه آزاد
میلاد قهرمانی کرایی
رتبه ۳
فارس
سهمیه آزاد
محمد عبداله زاده
رتبه ۳
آذربایجان شرقی
سهمیه آزاد
حمیده کاظمی
رتبه ۳
قزوین
سهمیه آزاد
رضا قلعه قافی
رتبه ۳
گلستان
سهمیه آزاد
سجاد حسینی
رتبه ۳
همدان
سهمیه آزاد
فروغ حیدری شولی
رتبه ۳
بوشهر
سهمیه آزاد
شکوفه عباسی
رتبه ۳
زنجان
سهمیه آزاد
الهام زراعت پیشه
رتبه ۴
فارس
سهمیه آزاد
عباس سوری
رتبه ۴
البرز
سهمیه آزاد
مهرداد سبحانی
رتبه ۴
گیلان
سهمیه آزاد
روح الله حسین زاده ریسه
رتبه ۴
کرمان
سهمیه آزاد
یاور سلحشور
رتبه ۴
اردبیل
سهمیه آزاد
محمد نیکخواه
رتبه ۴
فارس
ایثارگران
محمد عابدی
رتبه ۴
بوشهر
ایثارگران
محمد صیقل
رتبه ۵
یزد
سهمیه آزاد
فرزاد زیبایی
رتبه ۵
زنجان
سهمیه آزاد
جواد تجری
رتبه ۵
گلستان
سهمیه آزاد
علی پروین
رتبه ۵
بوشهر
ایثارگران
مریم بردبار
رتبه ۶
فارس
سهمیه آزاد
طیبه مرادی مطلق
رتبه ۶
بوشهر
سهمیه آزاد
زاهد هنرمند
رتبه ۶
فارس
ایثارگران
حسن مهدی پور
رتبه ۶
بوشهر
ایثارگران
مرضیه عبودی
رتبه ۷
فارس
سهمیه آزاد
مهرداد امیرشاه کرمی
رتبه ۷
اصفهان
سهمیه آزاد
آرمان بابا گل
رتبه ۷
کرمان
سهمیه آزاد
افسانه بخشی
رتبه ۷
گیلان
سهمیه آزاد
محمد عابدی
رتبه ۷
خوزستان
سهمیه آزاد
میثم کاظمی ویژه
رتبه ۷
همدان
سهمیه آزاد
خرم اسکندری
رتبه ۷
زنجان
سهمیه آزاد
مهرناز مفرد بوشهری
رتبه ۷
بوشهر
سهمیه آزاد
مسعود نیکبخت
رتبه ۷
مرکز
ایثارگران
غلامرضا فرزانه شهرکی
رتبه ۸
فارس
سهمیه آزاد
علی کلاه دوز
رتبه ۸
اصفهان
سهمیه آزاد
محمد تقی سلطانیان
رتبه ۸
کرمان
سهمیه آزاد
سید حسین علوی
رتبه ۸
خوزستان
سهمیه آزاد
زهرا باقری الموتی
رتبه ۸
قزوین
سهمیه آزاد
ژیلا خالقی
رتبه ۸
زنجان
سهمیه آزاد
حسین کشکولی
رتبه ۸
فارس
ایثارگران
بهمن دهقان
رتبه ۸
بوشهر
ایثارگران
مهربان بلوریان
رتبه ۹
اردبیل
سهمیه آزاد
حمید رهنما زاده
رتبه ۹
قزوین
سهمیه آزاد
عباس رجب بلوکات
رتبه ۹
مرکز
ایثارگران
نفیسه قریه
رتبه ۱۰
فارس
سهمیه آزاد
الهام خراسانی
رتبه ۱۰
اصفهان
سهمیه آزاد
زهره شامی
رتبه ۱۰
قزوین
سهمیه آزاد
معصومه مقیمی
رتبه ۱۰
کرمانشاه
سهمیه آزاد
احمد جلیل طهماسبی
رتبه ۱۰
چهارمهال و بختیاری
سهمیه آزاد
فهرست پذیرفته شدگان موسسه در آزمون وکالت ۱۳۹۵(این فهرست در حال تکمیل است )
ارسال دیدگاه